SUPERNATURAL 3.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! TEEN WOLF 4.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! VAMPİR GÜNLÜKLERİ 3.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! SUPERNATURAL 2.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! BREAKİNG BAD 5.SEZON FİNAL TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! REİGN 1.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! BREAKİNG BAD 4.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! YENİ MOBİL TEMAMIZ YAYINDA... DİZİ FİLM İZLEME ZEVKİNİZ MOBİL CİHAZLARDA ARTIK ÇOK DAHA ZEVKLİ !!! ÇALIŞMAYAN FİLMLER & DİZİLERİ SORUN BİLDİR BÖLÜMÜNDEN BİZE BİLDİRİNİZ...! EN BÜYÜK DESTEĞİNİZ YORUMLARINIZDIR. BİZİ FACEBOOK DA DA TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN...!
  Beğen
0
0

Vezir Parmağı 2017 Yerli Film 720p HD izle

Vezir Parmağı 2017 Yerli Film 720p HD izle
PUAN : 3.3
İMDb 5.6
Yerli
720P

 1007İZLENME

 0FAVORİ

Aralarında Diyarbakırlı Hamdullah'ın (Mahsun Kırmızıgül) da bulunduğu, ülkenin farklı bölgelerinden gelmiş, farklı kültürlerde yetişmiş 5 hamal, savaşa katılacakları söylenerek pazardan seçilir. Ancak gerçek öyle değildir, bu hamalların savaşta eşini, babasını veya çocuğunu  kaybetmiş 31 kadınla evlendirilmesi planlanmaktadır.Vezir Parmağı filminin çekimleri İstanbul, Kapadokya, İzmit, Kayseri ve Aksaray gibi Türkiye'nin değişik şehir ve bölgelerinde gerçekleştirildi.
 Orjinal Adı:

Vezir Parmağı

 Tür: Tarih, Komedi, Dram
Detay
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Bir İnsan 01 Mayıs 2017, Pazartesi
Bu filmde İslam dinine ve Osamanlı tarihine büyük saygısızlıklar ve aşağılamalar gönderilmiştir ayrıca bu filmin yönetmeni senaristi ve oyuncuları bu filmi nasıl çekmiş nasıl kabul etmiş anlamıyorum açık açık bir toplumla alay ediyorlar ve filmde o kadar uygunsuz ve kötü örnek oluşturan şey varki örneğin filmde rakı içersen sahabeleri ve melekleri görürsün denmekte ayrıca islam adamlarını kötü göstermeye çalışılmış ve bazı sahnelerde resmen köşeye brazzers yazmak isteyebilirsiniz okadar sapıkça bazı içerikler var . Size söyleyeceklerim bukadar bu filme puan dahi vermiyeceğim rezalet bir film.
  BENZER FİLMLER
}